Uwaga "akcja"
Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Świadczeń Rodzinnych

POMOC POGORZELCOM

Dnia 29.07.2013r. w miejscowości Piaski Drużków spaleniu uległ dom wraz z całym dobytkiem. Spaliło się wszystko (pralka, lodówka, TV, pościel, ubrania, meble, gotówka), 4 rodziny zamieszkujące w domu, który uległ spaleniu, pozostało bez przedmiotów potrzebnych do codziennego funkcjonowania.

W związku z powyższym Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Świadczeń Rodzinnych w Czchowie postanowił zorganizować akcję polegającą na zbiórce rzeczy, które nie używane już przez Nas posłużą w/w rodzinom.


Zbiórkę rzeczy organizować będziemy w dniach 31.07.2013r. – 09.08.2013r.

W siedzibie Ośrodka przyjmowane będą żywność, odzież, obuwie, pościel, firanki, ręczniki, zabawki itp. Jeżeli masz zamiar oddać przedmioty większych gabarytów np. meble, sprzęt AGD i RTV (lodówki, pralki, telewizory, itp...) wcześniej skontaktuj się z pracownikami Naszego Ośrodka Tel: 14 66 36 565 lub 14 68 43 010
Celem akcji jest przekazanie osobom potrzebującym rzeczy, które będą mogły im służyć przez dłuższy czas. Dlatego przyjmowane będą tylko takie rzeczy, które nadają się do użytku. Oddając odzież, sprawdź czy nie jest poplamiona, potargana, dziurawa a sprzęty które masz zamiar oddać działają. W ramach prowadzonej zbiórki nie będą przyjmowane rzeczy które trzeba naprawić lub rzeczy, z których ze względu na ich stan już nikt nie skorzysta.

Powodzenie oraz rozmiar Naszej akcji zależy od zaangażowania w nią mieszkańców Gminy Czchów. W związku z powyższym zwracam się do wszystkich mieszkańców Naszej Gminy z prośbą o udział w akcji „ Pomoc pogorzelcom". Każda ilość i forma ofiarowanej pomocy ma dla Naszych podopiecznych ogromne znaczenie i bezcenną wartość.

W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń 14 66 36 565 lub 14 68 43 010