Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego zgodnie z zapisami umowy numer DFS-II-7211.212.2019 zawartej z Ministerstwem Sprawiedliwości uprzejmie informuje, że realizuje  projekt Ministerstwa w zakresie udzielenia pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom przestępstw i osobom im najbliższym ze środków Funduszu Sprawiedliwości.

Projekt jest realizowany od 1 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2021 roku.

Jednocześnie informujemy, iż w ramach projektu został utworzony w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 13 Okręgowy Ośrodek Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem oraz Lokalne Punkty Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Tuchowie, Bochni, Brzesku i Dąbrowie Tarnowskiej. Podstawowym celem działania ośrodka i lokalnych  punktów jest zapewnienie wsparcia w uzyskaniu bezpłatnej i profesjonalnej pomocy prawnej, psychologicznej oraz innych świadczeń osobom pokrzywdzonym przestępstwem, z zachowaniem dyskrecji w zakresie świadczonej pomocy.
Zależy nam na dotarciu do osób Pokrzywdzonych dlatego zwracamy się z serdeczną prośbą o rozpowszechnienie powyższych informacji wśród osób zainteresowanych. W załączeniu informacja nt. oferowanych form wsparcia oraz adresy placówek, do których mogą zgłaszać się osoby Pokrzywdzone.

1. Dyżury Ośrodka i Punktów Zamiejscowych (plik .pdf)

2. Formy Wsparcia

Poprawiony ( piątek, 01 marca 2019 11:54 )